Galeria Venus
43-450 Ustroń
ul. Grażyńskiego 2
kom. 692 029 040
e-mail: galeria@bmgvenus.pl
www:       www.bmgvenus.pl
Galeria Venus Ustroń B M Golik
Galeria Venus
43-450 Ustroń
ul. Grażyńskiego 2
tel.338 587 676
e-mail: galeria@bmgvenus.pl
www:     www.bmgvenus.pl
o nas o nas oferta galeria kontakt
Otwarcie Galerii Venus miało miejsce 28 lipca 2007 roku. Od tego czasu miejsce to zdążyło się na trwałe wpisać w krajobraz Miasta a jego mieszkańcy nazwali Galerie Venus "Perełką Ustronia" .

Galeria Venus znajduje się w samym centrum znanej Beskidzkiej miejscowości Uzdrowiskowej w mieście Ustroń na ul. Grażyńskiego. Ulica ta, po stronie Pasażu ma szeroki deptak i jest jedyna ulicą łączącą Centrum Ustronia ze znaną dzielnicą wypoczynkową Ustroń Zawodzie. Dzielnica ta komasuje większą część zaplecza hotelarsko - rekreacyjnego w stosunku do całego Uzdrowiska Ustroń. Znajduje się tam wiele pensjonatów, domów oferujących noclegi, hotele, domy wczasowe zwane Piramidami, jak również renomowane nie tylko w Polsce kompleksy sanatoryjne. Jednym z nich jest Śląski Szpital Reumatologiczno - Rehabilitacyjny, a drugim ogromny kompleks sanatoryjno - rehabilitacyjny z basenami, solankami i nowoczesnym zapleczem rekreacyjno - rehabilitacyjnym. Obiekty te, przez cały rok odwiedzane są nie tylko przez kuracjuszy z całej Polski, ale też i z Europy, nie zapominając o całorocznej rzeszy turystów oraz weekendowe napływy mieszkańców Śląska. Goście przyjeżdżający zimą do Uzdrowiska Ustroń, mają do wyboru liczne wyciągi narciarskie, a latem wycieczki górskie w piękne Beskidy.

Z drugiej strony Centrum Uzdrowiska Ustroń, znajdują się osiedla mieszkalne takie jak, oś. Manhatan, oś. Irys, oś. Marzenie, oraz liczne nowo powstające kompleksy mieszkalne. Z tej strony miasta, aby udać się nad piękną rzekę Wisłę z licznymi miejscami kąpielowymi oraz miejscami do plażowania, trzeba przejść koło Galerii Venus, która znajduje się w samym Centrum Uzdrowiska Ustroń, między budynkiem byłej Telekomunikacji Polskiej a Bankiem Śląskim. GALERIA OFERUJE MIESZKAŃCOM ORAZ TURYSTOM dwadzieścia cztery punkty handlowe i gastronomiczne, są to między innymi cukiernia , kawiarnia, winiarnia, restauracja oraz butiki z branżą odzieżową , sportową, obuwniczą itp., natomiast w sezonie wiosenno - jesiennym zapraszamy do ogródków letnich. Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w naszej ofercie, co pozwoli nam na przedstawienie Państwu warunków najmu lokali oraz ustalenie terminu spotkania.

Zapraszamy do współpracy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 bmgvenus.pl